21.02.2006 - Halowe Zawody Lekkoatletyczne Szkół Podstawowych i Gimnazjów
o Puchar Prezydenta Miasta Suwałk

I. Blok szybkościowy: 30m- Laura Łabutis - 2 miejsce- 5,03, Poszwa Agnieszka -5,39, Bulwin Beata - 5,71, Wołos Marta - 5,76, Żyliński Adrian - 1 miejsce-4,75; w dal- Laura Łabutis- 1 miejsce- 4,99, Wołos Marta- 4,12, Poszwa Agnieszka- 3,98, Bulwin Beata - 3,97, Żyliński Adrian - 3 miejsce-5,20
II Blok rzutowy: kula- Jarzebowicz Żaneta - 2 miejsce- 10,35, Jastrzębska Justyna - 8,37, Hołubowicz Michał - 1 miejsce- 13,05; w dal- Jarzebowicz Żaneta - 3 miejsce- 4,02. Jastrzębska Justyna - 3,76, Hołubowicz Michał - 2 miejsce- 5,14
III. Punktacja indywidualna dziewcząt: Łabutis Laura- 2 miejsce- 90 pkt, Jarzębowicz Żaneta - 8 miejsce- 62p pkt, Jastrzębska Justyna - 24 miejsce- 25 pkt, Wołos Marta - 31 miejsce- 9 pkt, ASławińska Sylwia - 34 miejsce- 7 pkt, Poszwa Agnieszka - 36 miejsce- 5 pkt, Bulwin Beata - 39 miejsce- 5 pkt.
IV. Punktacja indywidualna chłopców: Hołubowicz Michał - 1 miejsce- 92 pkt, Żyliński Adrian - 2 miejsce- 88 pkt.
V. Punktacja drużynowa: 1 miejsce- Gimnazjum nr 1 w Sejnach - 357 pkt.

24-25.09.2005 - w Kielcach w Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego Agnieszka Borowska zajęła II miejsce w rzucie oszczepem w kategorii młodzików.

02.10.2005 - w Suwałkach w Półfinale Wojewódzkim Gimnazjady w Lidze Lekkoatletycznej zespół naszych dziewcząt w składzie: Beata Bulwin, Dominika Błuszko, Wioleta Kolesinska, Laura Łabutis, Agnieszka Borowska, Żaneta Jarzębowicz, Joanna Dobulis, Justyna Jastrzębska, Sylwia Sławińska, Joanna Jastrzębska zajął 6 miejsce.

05.10.2005 - w Augustowie w Półfinale Wojewódzkim w Indywidualnych Biegach Przełajowych najlepiej wystartowali Henryk Hołdyński, - 4 miejsce i Rafał Macianis - 6 miejsce.

15.10.2005 - w Białymstoku w finale Wojewódzkim Indywidualnych Biegów Przełajowych henryk Hołdyński zajął 17 miejsce, Rafał Macianis - 19 miejsce

18.10.2005 - w Augustowie w Półfinale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych drużyna chłopców z naszej szkoły w skladzie: Henryk Hołdynski, Daniel Jurkun, Łukasz Fiedorowicz, Leszek Pietruszkiewicz, Jakub Ostrowski, Mateusz Myszczyński, Krzysztof Milewski, Rafał Macianis, Piotr Leszczyński, Adrian Żylinski zajęła 3 miejsce.

W październiku w Mistrzostwach Powiatu w Piłce Nożnej Gimnazjów drużyna naszej szkoły w składzie: Mateusz Myszczynski, Bartek Tomczyk, Łukasz Senda, Henryk Hołdyński, Daniel Jurkun, Adrian Żyliński, Piotr Leszczyński, Łukasz Fiedorowicz, Leszek Piertuszkiewicz, Jakub Ostrowski, Radek Dembowski, Stanisław Rybka, zajęła I miejsce.