>> Cele
 
 
>> Główna

>> Księga Gości

>> Sqad

>> Ramówka 
 Radio SMS - Szansa Młodych Sejn II

Cotygodniowe przygotowania materiałów dźwiękowych do czwartkowej audycji prowadzonej na żywo - tu Agata Ogórkis i Agnieszka Poszwa podczas pracy w studio radiowym w dniu 2007.05.31

W dniu 26 kwietnia 2007 r. pokazaliśmy jak działa radio internetowe, uczniom ze Szkoły Podstawowej w Sejnach .

 

Asia, Aneta, Dominika, Ewelina i Paulina
podczas prowadzenia przedświątecznej
audycji radiowej na żywo
w dniu 21 grudnia 2006 r.

 

Podsumowanie projektu Radio SMS - Szansa Młodych Sejn

Paulina Borodziuk i Joanna Popiel– Dzięki temu projektowi mamy szansę realizować swoje marzenia i wykazać się swoimi ambicjami. Nauczyłyśmy się już jak nadawać audycje na żywo w radiu internetowym, jakich programów do tego używać (ZaraRadio). Potrafimy obsługiwać programy do nagrywania dźwięku – np. Creative WaveStudio, Audacity. Potrafimy tworzyć dżingle i zajawki.  Pracując w radiu odkrywamy tajniki pracy dziennikarzy, redaktorów, uczymy się współpracować w grupie, rozmawiać z ludźmi... Uczymy się też od fachowców poprzez wyjazdy na warsztaty do studia naszego regionalnego Radia 5 w Suwałkach.  Niektórzy z nas na pewno chcieliby związać swoją przyszłość z dziennikarstwem, dlatego najlepiej zacząć rozwijać się w tym kierunku jak najwcześniej. Nasze marzenia związane z radiem? Jest ich bardzo dużo. Chcielibyśmy, aby była możliwość słuchania nas przez większą liczbę słuchaczy,  chcielibyśmy mieć więcej mikrofonów, więcej lepszego, profesjonalnego sprzętu. Myślimy, że jest to do zrobienia.

Klaudia Lewończyk – przygotowuję kalendarium do czwartkowych audycji internetowych, moja praca w Radiu SMS Borek trwa już drugi rok. Myślę, że warto było zaangażować się w ten projekt. Podczas tego projektu nauczyłam się obsługiwać profesjonalny sprzęt, rozmawiać z innymi ludźmi oraz poznałam młodzież ze szkół z Kłodzka, Wilna, Łoździej.

Laura Wydro - udowodniliśmy wszystkim, że młodzież nie stoi bezczynnie w miejscu, ale realizuje się na różne sposoby i rozwija swoje pasje zainteresowania i talenty. Chcę jeszcze dodać, że to nie koniec, nasze radio wciąż gra.

 

 

Spotkanie z kierownikiem programów lokalnych Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży panem Arturem Łęgą oraz  z panem  Jackiem Przybyszem

 

 

Ewelina, Dominika i Agnieszka nagrywają  wywiad z młodzieżą  z Gimnazjum nr 3 w Zamościu         dnia 8 czerwca 2006

Młodzież z Zespołu Szkół  Społecznych w Kłodzku   w naszym studiu radiowym dniu 9 maja 2006r.

 

    

Magda, Sylwia, Przemek i Szymon podczas prowadzenia audycji na żywo
w dniu 9 marca 2006 r.

Mecz koszykówki w Puńsku
28 listopada 2005 r.

17 listopada 2005 r.

W dniu 17 listopada 2005 r.  uczniowie uczestniczący w Projekcie "Radio SMS - Saznsa Młodych Sejn II" wraz z opiekunami grup Projektu spotkali się z kierownikiem programów lokalnych Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży panem Arturem Łęgą oraz z przedstawicielami Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności: Radosławem Jasińskim i Robertem Milewskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radio SMS - Szansa Młodych Sejn

 

Galeria:

W radiowęźle

Spotkanie z Arturem Łęgą PFDiM 15 XII 2004 r.

Praca w radiowęźle podczas prowadzenia audycji o Papieżu.

Wywiady, wywiady, wywiady ...

Konferencja podsumowująca.

 

Audycje 

Reportaże 

Szkoła 

PAFW 

Równać Szanse

PFDM

Możecie przesyłać pozdrowienia na:

Nasz Nr GG
516471

Copyright by Szablony.Prv.pl
Profesjonalne Projektowanie Stron Internetowych