>> Cele
 

>> Księga Go¶ci

>> Sqad

>> Ramówka



 

Nasza Redakcja 2005-2006

Lauro Wydro - Redaktor Naczelna
Natalia Kruszyłowicz - Zastępca Redaktor Naczelnej
Przemek Pachucki - Redaktor Techniczny I
Szymon Polkowski - Redaktor Techniczny II

Radiowcy:

 

LP Radiowcy Zdjęcie Kontakt Nick
1 Przemek Pachucki

 KileR91@o2.pl

 GG: 3738542  

KileR
2 Szymon Polkowski

 

 szymonp3@o2.pl

 GG: 7247456

Dj.Szymen
3 Adrian Boguszewski

 adek_13@poczta.onet.pl

 GG: 3345004  

Adek
4 Sylwia Olszewska

  Olsza
5 Ola Pierożyńska

   
6 Laura Wydro

 lara_1991@o2.pl Lara
7 Natalia Kruszyłowicz

 nadi_14@o2.pl Nadi
8 Mariola Anuszkiewicz

 mariolaan@wp.pl

 GG: 4625309

Lola
9 Joanna Popiel

 aipop@op.pl

 GG: 8751304

 
10 Paulina Borodziuk

 pinia26@poczta.op.pl Pinia
11 Klaudia Lewończyk    klaudia1445@wp.pl  
12 Aneta Rapczyńska    aneta210@op.pl Ne¶ka
13 Michał Jurkiewicz

 michał_jurek@poczta.fm.pl

 GG: 7028566

Jurek
14 Damian Popiel    damex_151092@o2.pl Popek
15 Konrad Wróblewski     Kondzio
16 Sylwia Sas

 sasetka92@onet.eu Saska
17 Justyna Jagłowska    justyna4@onet.eu Justy¶ka
18 Ewelina Tur

 etur@o2.pl

 GG: 9383388

Winka
19 Agnieszka Poszwa

 agnieszka_1992@op.pl Aga
20 Dominika Nieszczerzewska

dominika.pl@poczta.onet.pl  
21 Julita Keller    julkak@o2.pl Julka
22 Joanna Zdankiewicz    azdankiewicz@interia.pl  
23 Marta Rutowicz      
24 Karol Dziemitko     Karol
25 Karolina Sidorowicz    kina992@onet.eu Kina
26 Sylwia Sławińska     Sławek
27 Monika Klucznik    monika1114@vp.pl  
28 Marta Wołos    marta_wolos@op.pl

 GG: 1470680

Marta

Audycje 

Reportaże 

Możecie przesyłać pozdrowienia na:

Nasz Nr GG
516471

Copyright by Szablony.Prv.pl
Profesjonalne Projektowanie Stron Internetowych