19 stycznia klasy III A, B, D wybrały się na wycieczkę do  Suwałk. W programie była projekcja filmu pt. „Ciacho”, lodowisko i McDonald’s.

„Ciacho”, to pełna rozmachu i fantazji, trzymająca w napięciu i bogata w dowcipne dialogi opowieść o tym, że każdy może stać się bohaterem i znaleźć swoją drugą połówkę. Basia (Marta Żmuda-Trzebiatowska) to dziewczyna, która potrafi rzucić na kolana niejednego strongmana. Tymczasem jej bracia ... trochę inni. Dawid (Tomasz Karolak) - zna się na modzie lepiej od Beckhama, Karolek (Paweł Małaszyński) - marzy by być jak Rambo i walczyć niczym Ninja, Krzyś (Marcin Bosak) - to pantoflarz i doskonały kucharz w jednym, który żyje na zwolnionych obrotach. "Ciacho" to wielki powrót prawdziwej komedii. Ten film łączy w sobie wszystko, co publiczność kocha w kinie rozrywkowym. Kipi humorem towarzyszącym tej historii od pierwszej do ostatniej sceny.

Lodowisko okazało się wyzwaniem nawet dla najlepszych sportowców z naszej szkoły . Mimo mrozu i wiatru,  po jeździe na łyżwach wszyscy byli bardzo  zadowoleni.

Posiłek w McDonald’s był też wyśmienity, każdy zamawiał swoje ulubione dania – pychota!