20.03.2009- 21.03.2009 - biwak klasy IIIB

 

Бутерброд ''Корова на льду''Бутерброд ''Корова на льду''Бутерброд ''Корова на льду''Бутерброд ''Корова на льду''Бутерброд ''Корова на льду''Бутерброд ''Корова на льду''

 

 

   

 

    W dniach: 20.03.2009- 21.03.2009 w Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II  w Sejnach odbyły się dodatkowe weekendowe zajęcia pozalekcyjne - biwak klasy IIIB, na którym  kontynuowaliśmy realizację programu "Trzymaj formę!".  W sali nr 16 (zgodnie z piramidą zdrowego żywienia ) przygotowywaliśmy zdrowe przysmaki nastolatków. Pracowaliśmy w czterech grupach-każda grupa przygotowała po dwa zdrowe dania - bardzo dbaliśmy o estetykę naszych potraw-a potem… WSPÓLNIE DOKONALIŚMY DEGUSTACJI!!! Bawiliśmy się świetnie - a potrawy… PYCHA!
    Po uporządkowaniu stanowisk pracy – przenieśliśmy się do sal: 5 oraz 6. Po posiłku TRZEBA BYŁO SPALIĆ KALORIE- zgodnie z zasadą –AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA TO PODSTAWA!!! A zatem- na sali gimnastycznej: graliśmy w piłkę nożną oraz siatkową. Po porządnej rozgrzewce - rozegraliśmy turnieje. Część uczniów grała z zaangażowaniem w ping-ponga. W godzinach wieczornych oglądaliśmy filmy dotyczące zdrowego żywienia i pasji sportowych. Swoje zmagania uwieczniliśmy na zdjęciach.

Бутерброд ''Крыска Джеки''             Бутерброд ''Мобильник''                     Бутерброд ''Зайка''